На Роменщині виявили бойову протитанкову міну + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання

До поліції надійшло звернення від громадян з Роменщини з проханням додатково оглянути місцевість, де минулого року переміщувалися і дислокувалися російські окупанти, на наявність на ній вибухонебезпечних предметів.
У ході обстеження території поблизу одного з населених пунктів вибухотехніки поліції виявили на ґрунті протитанкову міну ТМ – 62 з вибухівником у бойовому положенні. Зважаючи на це було прийнято рішення про її підрив на місці за допомогою накладного заряду вибухівки.
Вибухотехніки поліції нагадують громадянам, що навесні, після того як зійшов сніг, і з початком весняно-польових робіт всім громадянам треба бути надзвичайно уважними і обережними, особливо, якщо вони проживають і ведуть господарську діяльність в місцях, де велися чи й зараз ведуться бойові дії.
«Якщо їх городи, земельні наділи, дачі, маршрути піших прогулянок знаходяться в місцях де проходили бої чи відбувалися обстріли – радимо перш за все уважно дивитися під ноги. Громадянам не слід відвідувати місця боїв, місця розташувань військових росії, їх покинуті позиції, навіть з цікавості. Бо тут, серед різного сміття, можна легко натрапити на якийсь вибухонебезпечний предмет, як то снаряд, міну, або якісь боєприпаси, що не спрацювали», – говорить Ігор Черняк.
Пам’ятайте, що життя безцінне. Бережіть його.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: