На Роменщині з практикантами провели ознайомчий інструктаж + ФОТО

Поліція 09:54, 11.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 10 січня по 6 лютого поточного року у підрозділах поліції Роменщини будуть проходити навчальну практику курсанти та студенти. Її основною метою є закріплення теоретичних знань, набуття і вдосконалення професійних вмінь на практиці.

Так, сьогодні у Роменському районному відділі поліції та у відділенні поліції № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП відбулися інструктивні наради з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ та студентами Сумської філії університету.

Заходи провели начальник відділення поліції № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП Сергій Бойко, заступник начальника слідчого відділу Роменського РВП Оксана Рябенька та заступник начальника сектору превенції Роменського РВП Дмитро Йорза.

Під час інструктажу практикантів було ознайомлено з оперативною обстановкою на територіях обслуговування підрозділів поліції, з внутрішнім розпорядком відділу та відділення поліції, з їх завданнями, функціями і самою структурою. Також, курсантів та студентів було попереджено про обов’язкове дотримання дисципліни та законності, заходів особистої безпеки на службі та в побуті.

Керівним складом обох підрозділів було наголошено практикантам на сумлінному та відповідальному ставленні до виконання ними обов’язків працівника поліції та необхідності проявляти наполегливість в оволодінні практичними навиками майбутньої професії.

Ознайомчу практику курсанти та студенти будуть проходити у слідчому відділі, секторі превенції та секторі реагування патрульної поліції вказаних підрозділів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору