На Роменщині завершилися навчання з територіальної оборони + ФОТО

Армія, Влада, Громада 11:26, 26.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 26 травня, завершився двотижневий військовий «марафон» з навчань територіальної оборони на Роменщині. Більше двохсот військовозобов’язаних та резервістів пройшли практичні навчання щодо забезпечення охорони адміністративних будівель, важливих об’єктів, несення служби на блок-постах і тактичної медицини.

З вітальним словом до присутніх звернувся військовий комісар Роменського ОМТЦК та СП підполковник Олександр Дудінов. Він подякував усім військовим, які брали участь у навчаннях. А також тим, хто допомагав організувати навчання – владі, військовим комісаріатам Недригайлова, Ромен та Липової Долини. Особливо відзначив начальника табірних зборів Олексія Яременка, який відповідав за організацію та разом з військовими провів усі дні і ночі в таборі.

Голова Роменської міської ради Олег Стогній сказав, що саме ці люди, які проходили навчання, додали впевненості і місцевій владі. Впевненості в тому, що Україна в надійних руках. Олег Стогній розповів, коли проходили навчання біля Роменської міськради, військові не пропустили його у приміщення без посвідчення. Довелося їхати додому й показувати посвідчення, що він справді міський голова. Отож, за пильність цього військового міський голова відзначив подякою.

Виступаючи, голова Роменської районної ради Іван Яременко наголосив: «Ви виконали завдання по підняттю бойового духу і поставили на паузу війська агресора».

Голова Роменської РДА Денис Ващенко зазначив, що приємно бачити таку кількість людей у військовій формі.

«Дякую за швидкий збір та підготовку. За бойовий настрій на блок-постах. Ви дійсно відповідально підійшли до навчань», – сказав він.

Від місцевої влади та військкоматів усіх «випускників» військових навчань нагородили подяками.

І на кінець – виступив бойовий колектив «Маруся» від Роменського будинку культури, який подарував пісні на честь завершення територіальних навчань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору