На Роменщину «знову прилетів» чорний птах війни – загинув наш земляк Богдан Герасько

Війна, Громада 11:17, 17.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

І знову чорний птах війни на своїх крилах приніс страшну та болючу звістку. Роменщина знову в скорботі. Постріли важких ворожих градів упали на наших воїнів, не залишивши їм шансів для життя. Серед них – Герасько Богдан Леонідович.

Загинув випускник Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7. Він любив життя, любив школу, друзів. А їх у нього було багато! Його простота, доброта, щирість, справедливість приваблювали всіх. Богдан був світлою людиною. Завжди з теплою усмішкою на обличчі, завжди привітний, уважний до старших. Учасник спортивних змагань, шкільних і позашкільних заходів. Неперевершений танцюрист групи «Імпульс».

Після закінчення школи вступив на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. І жодного разу не пошкодував. Завжди був упевнений у правильному виборі професії. З початком військових дій, розпочатих росією на території України, без вагань і страху став у військовий стрій, гідно й самовіддано захищав рідну землю від зла й смертей. У хвилинних телефонних розмовах з рідними завжди говорив: «Ми зможемо! Ми вистоїмо! Ми захистимо нашу землю!»

У кожної людини в земному житті своя життєва стежка. Богдан крокував своєю. Дуже рано пішов за межу вічності батько. Тому поряд з Богданом завжди були мама та бабуся. Він був їхньою гордістю. У липні Богдану виповнилося б 21 рік. Попереду було ЖИТТЯ. Мріяв про створення сім’ї з коханою дівчиною. Але доля розпорядилася по-своєму… Війна обірвала життя. Болісна втрата для мами, люблячої бабусі, рідних, друзів…

Моторошно плачуть церковні дзвони… Плаче українська земля… Але Герої не вмирають. Вони просто залишають поле битви, а потім добрими ангелами оберігають Україну з небес. Для кожного з нас Герасько Богдан залишиться героїчною пам’яттю й вічним болем.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору