На Роменському ринку дозволили продавати непродовольчі товари

Бізнес, Влада, Громада 10:48, 25.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила головний лікар громади, рівень захворюваності залишається високим, у тому числі й через легковажність самих мешканців.

«Постійно спостерігаю нехтування елементарними правилами захисту: маски носять на підборідді, рукавички одягають одиниці, санітайзерами користуються рідко. Так, наша громада не є «передовиком» по показниках в області, проте ми й досі у «червоній зоні» і мусимо не допустити ситуацію, яка склалася в Інді. Новий штам вірусу не дає часу на діагностику, а антитіла зберігаються не більше 2 місяців, можливий пожиттєвий постковідний синдром», – охарактеризувала епідемічну ситуацію Валентина Гунькова.

Прийняті міською комісією рішення впливають на роботу продовольчих ринків та магазинів в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки, а також встановлюють особливості торгівлі непродовольчою групою товарів.

Тож, дозволяється продаж товарів непродовольчої групи на ринках та робота суб’єктів господарювання, що провадять торговельну діяльність із здійсненням видачі товарів непродовольчої групи шляхом адресної доставки замовлень, відправки онлайн-замовлень та за попереднім замовленням на виніс, без доступу до торгівельної зони, з суворим дотримання протиепідемічних вимог, визначених Постановою КМУ №1236 від 09.12.2020, а також додаткових наступних умов:

  • наявність захисного екрану (борду, скла, перегородки) встановленого між продавцем та споживачем;
  • забезпечення дотримання соціальної дистанції;
  • наявність спеціально обладнаних точок видачі товару (через вікна видачі, тераси тощо).

У разі погіршення епідемічної ситуації з інфекційної захворюваності на COVID–19 та системним порушенням протиепідемічних заходів на ринках громади міська комісія з питань ТЕБ та НС буде вимушена переглянути своє рішення в сторону встановлення жорстких обмежувальних заходів.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору