На роменських блокпостах цілодобово чергують поліцейські, добробати та пенсіонери МВС + ФОТО

Безпека, Поліція 15:31, 28.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Аби жителі Роменщини почували себе в безпеці співробітники Роменського районного відділу поліції продовжують цілодобово здійснювати патрулювання та нести службу на блокпостах. Також, пліч-о-пліч з поліцейськими чергують у нарядах й добробати та пенсіонери МВС.

Їх основною метою є забезпечення громадського порядку, захист громадян від різних протиправних посягань, попередження правопорушень, контроль за дотриманням громадянами комендантської години та світломаскувального режиму, недопущення фактів мародерства, а у разі виявлення різних протиправних діянь вжиття необхідних заходів з метою затримання правопорушників чи злочинців.

Зокрема, майже щодня під час спільних патрулювань виявляються громадяни, які не дотримуються комендантської години, чим порушують встановлені правила режиму воєнного часу. Такі порушники запрошуються до місцевого відділу поліції, де з порушниками проводиться профілактична робота.

Правоохоронці ж звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил комендантської години, інших вимог встановлених правовим режимом воєнного стану та не нехтувати сигналами тривоги.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору