На сесії Недригайлівської ОТГ під музику подолали вето голови

Влада 15:30, 20.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 19 березня, нарешті завершилася найдовша в історії Недригайлівщини сесія Недригайлівської селищної ради восьмого скликання. Вона проходила три тижні із перервами й депутатськими баталіями та обговоренням не тільки в кабінетах ОТГ, а й в соцмережах.

Мабуть, аби налаштувати депутатів на позитивне мислення, у залі перед сесією лунала музика та проходила виставка художніх робіт. На гарну роботу депутатів налаштовували викладачі КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа».  Як повідомляє сайт Недригайлівської громади, таке дійство було влаштоване в рамках комплексного плану заходів святкування 55-річчя від дня заснування закладу.

Одним з найголовніших питань, які й затягли сесію на три тижні, було подолання вето голови Костянтина Волкова на отримання земель. Вчора мораторій на отримання земель людьми – зняли. Депутати одголосно проголосували за скасування рішення Недригайлівської селищної ради від 28.01.2021 «Про погодження проведення аудиту та інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, розташованих в адміністративних межах Недригайлівської селищної ради за межами населених пунктів».

Також депутати підтримали електронну петицію, яку подав Сергій Окунь, щодо надання земель у власність громадянам (в порядку безоплатної передачі).

Далі на сесії розглянули ряд інших питань, зокрема, земельних, про надання одноразової матеріальної допомоги, внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Недригайлівської територіальної громади.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору