На Сумщині діють графіки аварійних відключень через наслідки російської атаки на енергетику

Війна, ЖКГ 08:58, 10.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

На території Сумської області, за вказівкою НЕК «Укренерго», введено графіки аварійних відключень (ГАВ). Наразі вони застосовуються для 10 черг споживачів.

 

Причиною запровадження обмежень стали наслідки масованої російської атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури України.

 

ГАВ застосовуються у випадках, коли необхідно терміново знизити споживання електроенергії з мережі. Це — вимушений крок, спрямований на збереження стабільності енергосистеми. Тривалість таких відключень спрогнозувати неможливо, адже вони мають аварійний характер.

 

Інформацію про аварійні знеструмлення можна переглянути в реальному часі в особистому кабінеті E-Svitlo або у мобільному додатку. Обмеження діятимуть до скасування команди НЕК «Укренерго».

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору