На Сумщині до кінця року планують відкрити 30 сімейних молочних ферм

 Поділитися

Поділитися в

До проєкту «Сімейні молочні ферми» приєдналась перша ферма на Сумщині. Молочне господарство знаходиться в с. Фесівка Конотопського району.

Про це повідомляє Kurkul з посиланням на пресслужбу проєкту.

«Ферма була створена ще у 2018 році, проте, дізнавшись про просування проєкту в Сумській області, її власник відразу виявив бажання приєднатися до спільноти сімейних фермерів, оскільки участь в проєкті дозволить прискорити розвиток бізнесу. 29 липня 2021 року вже відбулася здача молока від ферми-представника проєкту “Сімейні молочні ферми” молокозаводу “Добряна”», – йдеться у повідомленні.

Загалом в районі планується відкрити не менше 10 сімейних молочних ферм. В цілому, до кінця року планується відкрити на Сумщині не менше 30 фермерських господарств.

«Станом на початок серпня 2021 року участь в проєкті “Сімейні молочні ферми” приймають 105 фермерських господарств, які знаходяться в 10 областях України. Найбільше ферм знаходиться на Хмельниччині – 34, Рівненщині – 20 та Волині – 17», – додають у пресслужбі проєкту.

Нагадаємо, що крім Західної України проєкт активно почав розвиватися і в інших регіонах України. Так, протягом липня 2021 року до спільноти «Сімейні молочні ферми» приєдналися два господарства з Полтавщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору