На Сумщині протестували державну систему оповіщення про надзвичайні ситуації
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні зранку відбулося тестування державної системи оповіщення про надзвичайні ситуації на території Сумської області.
Така система діє в інших областях, на Сумщині вона буде використовуватися не постійно, а в разі виникнення екстрених надзвичайних ситуацій в області.
Крім оповіщення, ця система надаватиме відповідні інструкції щодо дій під час тієї чи іншої екстреної події.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: