На Сумщині протестували державну систему оповіщення про надзвичайні ситуації 

Безпека 10:49, 1.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні зранку відбулося тестування державної системи оповіщення про надзвичайні ситуації на території Сумської області.

 

Така система діє в інших областях, на Сумщині вона буде використовуватися не постійно, а в разі виникнення екстрених надзвичайних ситуацій в області.

 

Крім оповіщення, ця система надаватиме відповідні інструкції щодо дій під час тієї чи іншої екстреної події.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору