На Сумщині створюють навчальний центр тероборони для цивільних і добровольців

Армія, Безпека 09:08, 11.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській області цивільних та добровольців навчатимуть воєнної справи у спеціально створеному центрі, повідомили в ОВА.

Це рішення прийнято на засіданні Ради оборони за пропозицією Сумської ОВА. У другому півріччі ми плануємо ввести в дію цей навчальний центр. Плануємо підготовку добровольчих формувань, цивільного населення», – сказав начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.

Також у ході зустрічі обговорювалось питання фінансування оборонної сфери області. Артюх зазначив, що в цьому році, навіть без надходження військового ПДФО, переважна частина громад виконали планові показники місцевих бюджетів.

Фото ілюстративне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору