На Сумщині створюють навчальний центр тероборони для цивільних і добровольців
Поділитися в
Копіювати посилання
Це рішення прийнято на засіданні Ради оборони за пропозицією Сумської ОВА. У другому півріччі ми плануємо ввести в дію цей навчальний центр. Плануємо підготовку добровольчих формувань, цивільного населення», – сказав начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.
Також у ході зустрічі обговорювалось питання фінансування оборонної сфери області. Артюх зазначив, що в цьому році, навіть без надходження військового ПДФО, переважна частина громад виконали планові показники місцевих бюджетів.
Фото ілюстративне.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: