На Сумщині ситуація з захворюванням на ГРВІ стабілізувалася

Медицина 16:00, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Ситуація з гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом в області стабілізувалася. За інформацією Ірини Купрієнко – головного державного санітарного лікаря в Сумській області, на 19-му тижні цього року кількість хворих на грип та ГРВІ зменшилась на 14%.

Уперше з початку року в жодній громаді області не перевищено епідпоріг.

Найсуттєвіше зниження захворюваності спостерігається серед школярів.

За тиждень в області захворіло 2588 осіб проти 3015 попереднього звітного періоду. Кількість хворих зменшилась на 427 осіб .

Знизилась і кількість госпіталізацій: протягом тижня до лікарень області потрапили 127 пацієнтів із симптомами ГРВІ, що на 15 осіб менше, ніж за попередній період.

Також в області зафіксовано лише 3 випадки COVID-19 та 2 випадки грипу.

Моніторинг стічних вод у Сумах підтверджує відсутність циркуляції вірусів грипу в місті.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору