На Сумщині триває формування спроможної медичної мережі + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Всі напрацювання Госпітальної ради продовжують розглядати у рамках створеної робочої групи за участі представників лікувальних закладів, громад і районів, депутатського корпусу тощо, повідомляє Сумська ОВА.

Під час установчого засідання сформували також підгрупи за окремими кластерами для предметного обговорення та врахування індивідуальних особливостей всіх складових. Тож найближчим часом нас чекає інтенсивна робота, діалог на місцях, напрацювання та узгодження пропозицій у рамках кластерних підгруп.

Цей процес непростий і багатоаспектний, адже кожен заклад, який буде включено у спроможну мережу, розглядається з позиції його функціональних можливостей, логістичної складової та потужностей екстреної допомоги, на якій багато в чому зав’язана вся спроможна мережа.

«Разом з тим, вкотре наголошую, що в будь-якому разі формування спроможної мережі жодним чином не передбачає закриття чи скорочення існуючих закладів, припинення співпраці з НСЗУ та фінансування. Проте, держпідтримка буде спрямована, в першу чергу, на розвиток спроможних закладів», наголосила заступник голови Сумської ОВА Олена Бойко.

Важливо також відзначити, що Концепція госпітального округу має тісно координуватися із планами інфраструктурного відновлення. Адже з формуванням спроможної мережі ми паралельно закладаємо майбутню інвестиційну карту, можливості та інструменти для подальшого розвитку медичної галузі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору