На Сумщині в рамках “Великого будівництва” продовжують зводити з нуля унікальний садочок + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Дитячий садочок у 12 мікрорайоні обласного центру виконується за проєктом, подібного якому немає ні в Україні, ні навіть в Європі. Наразі його будівництво виконане вже на 85%.

Проект приміщення садочка – це розробка архітекторів та дизайнерів із м. Суми. Об’єкт спроектований таким чином, щоб максимально дати освітлення для дітей, щоб вони під зайнять не псували зір. Крім того, цей проєкт передбачає наявність басейну, теплої підлоги та підйомника. Садочок буде пристосований для маломобільних груп дітей.

Завдяки програмі «Велике будівництво» Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО близько 160 дітей мікрорайону виховуватимуться у сучасних умовах. Реалізація проекту забезпечить доступність дошкільної освіти в густонаселеному мікрорайоні обласного центру, підвищення рівня охоплення дітей дошкільною освітою.

Довідково

Загальний бюджет проєкту «Будівництво нового дитячого садка в Сумах», який реалізується в рамках програми «Велике будівництво», – 58,8 млн грн. Кошти, заплановані на спорудження садочка та благоустрій території навколо, виділені з державного та місцевого бюджетів. Зокрема, у 2021 році з державного бюджету виділено 21 млн грн.

Сумська обласна державна адміністрація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору