На Сумщині відкрили ще 6 «Класів безпеки»

Діти, ДСНС 13:03, 10.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

На території області розширюється мережа «Класів безпеки». Зокрема, 9 березня черговий такий клас запрацював в Роменській загальноосвітній школі № 7. На його базі працівники Служби порятунку провели тематичне заняття з дітьми.

У інтерактивній формі школярів навчали, як уникати небезпек вдома та на прогулянці, правильно діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів та у інших екстремальних ситуаціях. Під час заходу школярам пропонували взяти участь в опитуванні, щоб долучитися до руху Всеукраїнського громадського руху «Дружин юних рятувальників пожежних».

Цього ж дня подібні «Класи безпеки» запрацювали в Коровинському закладі загальної середньої освіти, що на Роменщині, В. Самбірському ЗЗСО і Кролевецькому ліцеї № 3, що на Конотопщині та в Чернацькому ліцеї і Баницькому НВК Шосткинського району. Відкриття таких освітніх безпекових просторів на території Сумщини сприяє формуванню у підростаючого покоління відповідального ставлення до власної безпеки та оволодінню дітьми навичками поведінки у різних небезпечних ситуаціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору