На Сумщині визначили основні напрямки співпраці з представниками Управління ООН + ФОТО

Війна, Влада 15:30, 22.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Провели зустріч з координаторкою системи ООН в Україні Деніс Браун та представниками Управління ООН з координації гуманітарних питань, повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

Визначились з чотирма основними напрямками співпраці для допомоги мешканцям Сумщини.

Перший – це підготовка до зими і проходження опалювального сезону. Тобто всі проєкти, які пов’язані з безперебійним функціонуванням взимку системи опалення, водопостачання, соціально-медичної інфраструктури.

Другий – відновлення зруйнованого ворогом. В першу чергу це стосується житла.

Третій напрямок – розвиток економіки. Допомога малому та середньому бізнесу, аграріям у питаннях реалізації сільгосппродукції, інвестиції у сферу переробки.

Акцентував увагу на проєкті сімейних молочних ферм. Наразі важлива підтримка міжнародних інституцій у переговорному процесі.

Четвертий – соціальні питання. Це підтримка внутрішньо переміщених осіб, психологічна підтримка людей, допомога продуктами харчування.

Після повного моніторингу ситуації і збору необхідних даних представниками ООН, плануємо проведення круглого столу у розширеному форматі із залученням місцевих громад, бізнесу, донорів, які допомагають Сумщині, аби визначитись з конкретними проєктами по кожному з напрямків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору