На Сумщині заборонено піднімати ціни на продукцію

Влада, Економіка 14:05, 9.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

У часи, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші продукти є неприпустимим.

Розпорядженням голови Сумської обласної військової адміністрації встановлено заборону всім суб’єктам господарювання, у тому числі виробникам, оптовим постачальникам, закладам роздрібної торгівлі здійснювати підвищення цін (оптових та роздрібних) на основні продукти харчування та непродовольчі товари більше розміру, що діяв на дату, яка передує даті введення в дію воєнного стану в Україні.

“Звертаємо увагу, що ціни на продукти харчування мають залишатися на рівні цін, що були встановлені станом на 23.02.2022”, – повідомляє заступник голови Роменської військової адміністрації Валентина Назаренко.

Держпродспоживслужба також просить громадян повідомляти про випадки завищення цін на продукти харчування.

Якщо ви виявили неправомірне підвищення цін, повідомте Держпродспоживслужбу або її територіальні органи. Зробити це можна:
🔷 за допомогою електронної пошти info@dpss.gov.ua;
🔷 за телефонами (050) 230 04 28, +380 (96) 000 98 23.

Крім цього, Бюро економічної безпеки України запустило телеграм бот для прийому повідомлень про необґрунтоване підвищення цін.

Для зручності користувачів та з метою оперативного реагування, БЕБ розроблено Телеграм бот:

https://t.me/StopOverpriceBot

Якщо Вам відомі випадки необґрунтованого підвищення цін на товари повсякденного вжитку повідомляйте про це через бот. Зокрема, детально опишіть ситуацію: вкажіть місто, адресу, дату і час події. За можливості додайте фото/відео події.

Узагальненні результати опрацювання повідомлень можна відслідковувати на офіційному Телеграм-каналі БЕБ: https://t.me/esbu_gov_ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору