На Сумщині знешкодили 33 вибухонебезпечних предмети

ДСНС 15:00, 1.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Піротехнічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України щоденно очищують території українських земель від небезпечних боєприпасів.

За минулий тиждень на рідній Сумщині сапери знайшли та знешкодили 33 вибухонебезпечних предмети.

Гуманітарне розмінування проводилося у Роменському, Конотопському, Охтирському, Шосткинському та Сумському районах.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору