На Сумщині знешкодили 33 вибухонебезпечних предмети
Поділитися в
Копіювати посилання
Піротехнічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України щоденно очищують території українських земель від небезпечних боєприпасів.
За минулий тиждень на рідній Сумщині сапери знайшли та знешкодили 33 вибухонебезпечних предмети.
Гуманітарне розмінування проводилося у Роменському, Конотопському, Охтирському, Шосткинському та Сумському районах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: