На Сумському напрямку було знищено понтонну переправу ворога та гармату Д-20
Поділитися в
Копіювати посилання
На одній із ділянок ведення активних бойових дій на Сумському напрямку прикордонники спільно з Силами оборони завдали удару по ворогу.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба.
Завдяки спільним діям уразили понтонну переправу та знищили гармату Д-20.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: