На території Роменського ВПУ з’явилися скульптури + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

На території ДПТНЗ «Роменське ВПУ» багато зелених насаджень, клумб та скульптур. Тут постійно з’являються тематичні композиції до різних свят: Нового року, Міжнародного жіночого дня, Великодня і т.д.

Жителі міста облюбували територію закладу для прогулянок та фотосесій. Адже там багато і постійних конструкцій різних авторів, які вражають своєю індивідуальністю та неповторністю.

От і днями на території ВПУ з’явилися нові дерев’яні скульптури, які майстри виробничого навчання училища створили зі зрізаних стовбурів старих дерев.

«Проста і виразна, виконана з глибоким розумінням пластичних можливостей деревини, скульптура сови підписана рядками актуальних насьогодні поезій Т. Шевченка. Глибокий філософський підтекст вбачають глядачі у скульптурному зображенні долонь, що тримають планету», – повідомляють на сторінці ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

І додають, що нині мода на дерев’яні скульптури відроджується і талановиті різьбярі приділяють більше часу улюбленому ремеслу. Природно, є немало шанувальників цього виду мистецтва, які наполегливо намагаються зрозуміти, як переплітаються природа і ремесло. У створення такої краси як фахові майстри, так і ентузіасти-умільці докладають багато любові і тепла, якими готові щедро ділитися з жителями місцевої громади.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору