На весняну толоку в Роменській ОТГ планують вивести і дорослих, і дітей

Благоустрій, Влада 16:39, 18.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

На нещодавній прес-конференції Роменській міський голова Олег Стогній повідомив, що в громаді планується масштабне прибирання. Роботи з благоустрою проведуть в місті та селах, які приєдналися до ОТГ, як тільки дозволятиме погода.

Зокрема, відповів, чи залишилася задумка щодо залучення учнів старших класів до великого прибирання за межами навчальних закладів. Адже, ця пропозиція голови ОТГ викликала бурхливе обговорення у соцмережах. Одні говорять, що діти мають прибирати, аби розуміли, що не треба смітити. Інші – вказують на закони, які забороняють залучати школярів до такої праці.

«Я хочу принципово організовувати і залучати до робіт людей і дітей, щоб всі приймали участь у прибиранні нашої громади. Я не змушую, а прошу прийняти участь і поспілкуватися з батьками, з головами батьківських комітетів і визначитися, чи дають батьки дозвіл на залучення дітей до прибирання. На сьогоднішній день вже є листи із цих шкіл. Ніхто не відмовив, крім 10-ї школи. Приводять витяг із закону, я і сам знаю про закон. Але все рівно хочу, щоб наші діти знали, з якої сторони підходити до інвентаря. Але це все на добровільній основі», – прокоментував Олег Стогній.

Як повідомляє сайт Роменської міської ради, очільник громади закликав залучати працівників підприємств різних форм власності, жителів громади до проведення суботників, а також забезпечити транспорт для вивезення сміття.

До речі, управління житлово-комунального господарства уже розробило схему прибирання міста з залученням підприємств, громадських організацій та закладів бюджетної сфери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору