На відновлення пошкодженої буревієм інфраструктури у Буринській та Новослобідській громадах задіяли обласний матрезерв + ФОТО

Влада, Громада 08:07, 21.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

З перших годин надаємо допомогу матеріалами, пише голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

Також з обласного матеріального резерву на відновлення пошкоджених будівель для Бурині виділили 1000 листів шиферу, шиферні цвяхи та захисну плівку. Для Новослобідської, де пошкоджених будинків менше – 500 листів шифера, цвяхи.

“Відвідав громади, поспілкувався з людьми. Спільно визначились з додатковими потребами. Треба цегла, цемент, пісок, деревина, скло”, – пише голова Сумської обласної військовоїадміністрації.

Головам громад дано доручення забезпечити мешканців зруйнованих або пошкоджених будинків будівельними матеріалами, залучивши всі можливі ресурси.

“Звернувся до керівника всеукраїнського проєкту «Добробат» з проханням про допомогу, щоби якнайшвидше розібрати завали та відновити житло. Також звертаюсь до всіх, хто може надати посильну допомогу постраждалим, особливо будівельними матеріалами”, – наголосив Дмитро Живицький.

Масштаби руйнувань вражаючі. У Бурині пошкоджено майже сто осель: розкриті дахи, вибиті вікна, понівечені стіни . Від десяти будинків взагалі залишились самі лише руїни. Окрім цього знищено огорожу, господарчі споруди. Бетонні стовпи та дерева зламані, наче сірники.

Не витримала і труба колишнього цукрового заводу, яка простояла чи не сто років – понад 70 м цегляної конструкції «зрізало», як ножом.

У Новослобідській громаді найбільше постраждало село Ширяєве: 20 пошкоджених будинків, з яких 6 – дуже сильно.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору