На війні загинув роменець Артем Шкуліпа

Війна, Суспільство 17:57, 24.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

І знову чорний птах війни увірвався в Роменську громаду. Він приніс військовий лист-трикутник у родину Миколи й Олени Шкуліпів. Непоправна втрата… Обірвалося життя сина, брата… Обірвалося життя воїна, Героя України – Шкуліпи Артема, сумну звістку повідомляють на сторінці Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7.

Народився Артем в учительській родині. У Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 працювали вчителями його батьки, тут пройшли всі шкільні роки й Артема. Відмінник навчання, учасник і переможець предметних конкурсів і олімпіад. Він був світлою, творчою, працелюбною людиною. Мав багато друзів. Його поважали за справедливість, добродушність і відкритість. Захоплювався математикою, історією, географією. Школу закінчив із золотою медаллю.

Швидко проминули й студентські роки. Навчався в Сумській академії банківської справи.

Артем любив життя. Мріяв об’їхати всю земну кулю. Мріяв про вільну, незалежну Україну, будував плани на майбутнє. Та час мрій і надій безжально обірвала страшна війна. Коли на рідну землю ступив ворог своїми брудними чобітьми, Артем не стояв осторонь. Він пішов захищати своїх рідних, друзів… Загинув Артем під час виконання військового обов’язку – захисту кордонів України від ворогів.

Кажуть, що війна забирає найкращих… Але з цим болем не можна змиритися… Непоправна втрата… Втрата для друзів, рідних, знайомих… ВТРАТА для батьків… АРТЕМ був їхньою ГОРДІСТЮ!

Жодним словом не втамувати пекучий біль… Вічна пам’ять, шана і слава АРТЕМУ ШКУЛІПІ. Герої не вмирають, а навічно вписують свої імена в новітню історію УКРАЇНИ!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору