На вулиці Київській прибрали парк

Акція, Благоустрій 09:29, 24.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

У рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» прибрали парк по вулиці Київській. Вигребли торішнє листя та впорядкували зелені ділянки.

 

“Тож щиро дякую начальнику Роменської районної військової адміністрації Валентині НАЗАРЕНКО та її колективу, а також працьовитій освітянській родині Роменської громади за проведення робіт із благоустрою”, – пише голова Роменської міської ради Олег Стогній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору