На якому етапі проєкти Роменщини, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР?

Влада, Освіта 14:14, 19.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, на даний момент у трьох громадах району за рахунок коштів ДФРР у співфінансуванні з місцевими бюджетами реалізовуються соціально важливі проєкти.

Зокрема, на нараді в Роменській РДА говорили про Роменську ЗОШ I – III ступенів № 7, капітальний ремонт якої розпочався ще у 2018 році, та будівництво очисних споруд у с. Біловод.

Школа ну майже готова, але все ж ніяк не можуть дотягти до 100%.

«Станом на сьогодні, стан виконання робіт по проекту становить близько 96%. Наразі розпочату роботу по коригованому проекту, які буде завершено до кінця 2021 року», – зазначила начальник відділу освіти Роменської міської ради Ірина Івницька.

По очисних спорудах у Біловодах – теж є проблемні питання.

«Проблема будівництва очисних споруд пов’язана з рядом недоліків, над усуненням яких вже ведеться робота та відпрацьовано певний алгоритм дій», – зазначив заступник Роменського міського голови Владислав Суходольський.

Заступник голови Роменської РДА Валентина Назаренко наголосила, що ці об’єкти мають бути зданими у цьому році. Тому, аби пришвидшити реалізацію цих проєктів створять робочу групу з моніторингу стану виконання будівельних робіт на об’єктах району.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору