На якому етапі ремонт в Недригайлівській школі?

Влада, Громада, Освіта 16:17, 20.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно за участю заступника голови Роменської РДА Валентини Назаренко у Недригайлівській громаді провели нараду. Саме там говорили про так званий недригайлівський «довгобуд» – школу.

Нагадаємо, реконструкцію закладу розпочали ще в 2019 році за кошти ДФРР та місцевого бюджету. Але, за словами начальника відділу освіти Недригайлівської селищної ради, за роботу взявся недоброчесний підрядник і у 2020 році роботи повністю були призупинені. І лише в 2021 року будівельні роботи було відновлено вже новим підрядником. У ході робіт новий підрядник виявив ряд недоліків проектно-кошторисної документації, що в свою чергу спричинило необхідність проведення робіт з корегування проекту.

«15 липня на сесії Недригайлівської селищної ради депутатами було прийнято рішення про виділення 200 000 грн. як співфінансування, корегування проєкту «Реконструкція Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Незалежності,25 в смт Недригайлів Сумської області (інженерні мережі та оздоблення приміщень)», що фінансується у 2021 році за рахунок коштів ДФРР», – зазначив голова Недригайлівської громади Констянтин Волков.

Наразі підрядником, Товариством з обмеженою відповідальністю Будівельною компанією «КРОС», ведуться будівельні роботи на 2 поверсі школи, заплановано на цьому тижні розпочати сантехнічні роботи на об’єкті.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору