Над Роменщиною «відмінусували» ще два ворожих БпЛА

Війна 11:05, 13.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У небі над Роменщиною підрозділами ППО у складі ЗСУ та членів Добровольчого формування Хмелівської територіальної громади № 1 збито ще 2 ворожих БпЛА, які вважалися втрачено локаційно після відкриття по ним вогню під час нічного полювання.

З початку 2025 року підрозділами ППО над Роменщиною знищено 34 російських безпілотників, повідомляє голова Роменської РВА Валентина Назаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору