Нагородили переможців конкурсу «Собори душ» ім. Йосипа Дудки + ФОТО

Влада, Дата, Конкурс 10:00, 25.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 24 січня, відбулося урочисте нагородження переможців і призерів літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді «Собори душ» ім. Йосипа Дудки.

У конкурсі взяли участь 21 учасник із 11 загальноосвітніх навчальних закладів громади. На розгляд компетентного журі було представлено 65 творів різнобічної тематики у номінаціях «Поезія», «Проза» та «Художня творчість», з яких було обрано найкращі.

14 дітей нагородили дипломами за зайняті місця та пам’ятними подарунками. А ще семеро – відзначили пам’ятними подарунками за участь у конкурсі.

Вітаючи учасників конкурсу, очільник громади Олег Стогній зазначив, що юні автори продемонстрували певний рівень майстерності. А головне – любов до рідної землі, повагу до її історії, схвильованість подіями сьогодення.

Заступник начальника відділу культури Роменської міської ради Яна Мутлаг, голова журі конкурсу та директор КЗ Роменської міської ради – Роменська бібліотека імені Йосипа Дудки Наталія Рибачок побажали літераторам подальших досягнень, творчого зростання, невпинного руху вперед, щоб їх літературна діяльність була сповнена яскравих перемог.

Члени журі конкурсу: Любов Матузок (поетеса, член Національної спілки України) та Тетяна Лісненко (поетеса, голова Громадської організації «Літературне об’єднання «Дивослово» здійснюючи аналіз конкурсних робіт зауважили, що учасники конкурсу різні за віком та художніми вподобаннями, тож їхні твори різняться стилем, тематикою, образністю, особистим світосприйняттям, маленькими творчими відкриттями рідного слова – себто тим, що і засвідчує майстерність автора, оригінальність робіт, сповнених життєвої мудрості, любові до людей.

Перед присутніми виступила донька Йосипа Дудки, виконавчий директор ГО «Роменське земляцтво» Надія Карпенко. Вона розповіла про батька, який у радянські часи був звинувачений в українському націоналізмі, талановитий сільський вчитель та поет, який пройшов і фашистські табори, і тяжкі повоєнні часи. Він був позбавлений можливості не тільки вільно працювати на улюбленій педагогічній ниві, а й друкуватися. Але, попри все, залишився щирим патріотом України, не поступаючись власним принципам.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору