Нам пишуть: про недоцільність вдруге перейменовувати 2-й провулок вул. Монастирської

Громада, Думка 10:08, 19.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У редакцію нашого сайту «Ромни 24» надійшов лист від Світлани Порхал, яка проживає за адресою 2-й провулок вул. Монастирської. Жінка просить не перейменовувати цей провулок в Академічний узвіз. І наводить аргументи, чому це недоцільно.

Нагадаємо, у Роменській громаді триває процес перейменування вулиць. Нещодавно на комісії саме розглядали «за» і «проти» перейменування 2-го провулку вул. Монастирської. Поки що вирішили ще опрацювати це питання.

А ми повністю подаємо текст жительки цього провулку Світлани Порхал:

«До уваги мешканців м Ромни. ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ. Заборонити перейменування ІІ провулку Монастирської у місті Ромни на Академічний узвіз. Я як і більшість мешканців даного провулку, не вбачають його перейменування без поважних на те причин. Адже назва даного провулку не підпадає під дію Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки», тож вона не повинна обов’язково бути змінена. Цей закон не передбачає жодних винятків для перейменування певних об’єктів топоніміки, а особливо для ІІ провулку Монастирської у місті Ромни. Наприкінці 2015 року (рішення сесії-Про внесення змін до рішення третьої сесії Роменської норм міської ради сьомого скликання від 27.11.201 даний провулок було перейменовано відповідно до вищезазначеного закону. Тобто це була відмова від старої назви та повернення історичної, а не винайдення нової не обґрунтованої та не зрозумілої назви для жителів даного провулку. Наголошую, що перейменування має відбуватися згідно чинного законодавства, а не з незрозумілих на те причин. Якщо ви хочете вшанувати Академіка зробіть дошку пошани біля його будинку де проживає».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору