Напередодні Дня усиновлення на Роменщині привітали родини, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

Влада, Дата, Діти 10:17, 30.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Голова Роменської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Денис Ващенко напередодні Дня усиновлення відвідав родини, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та привітав батьків і дітей з особливим для них святом.

«День усиновлення – це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя та злагоди. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваші домівки, і ростуть здоровими і успішними ваші діти. Ви – люди з надзвичайно чуйними серцями, які роблять велику справу!», – зазначив Денис Ващенко.

За вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для їх всебічного розвитку, навчання та виховання, формування високих моральних та духовних цінностей двом прийомним сім’ям Недригайлівської селищної громади вручено грамоти голови Роменської районної державної адміністрації та солодкі подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору