Нарада: як будуть функціонувати Липоводолинська та Недригайлівська лікарні у рамках нової медреформи?

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно для двох тергромад Роменщини: Липоводолинської і Недригайлівської була проведена онлайн нарада з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком щодо питання формування спроможної мережі закладів охорони здоров’ я.

Її ініціював та взяв у ній участь народний депутат України Максим Гузенко. Також до неї долучилися голови цих двох громад та головні лікарі Недригайлівської і Липоводолинської лікарень.

На нараді обговорили створення госпітальної ради та робочої групи на Роменщині, заключення пакетів з НЦЗУ у цьому році та матеріально-технічне забезпечення закладів. Заступник голови Роменської РВА Валентина Назаренко наголосила на важливості збереження медзакладів вторинного рівня. Особливо це стало зрозуміло після повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Віктор Ляшко надав грунтовні роз’ яснення на поставлені запитання від представників громад щодо вимог до загальних лікарень, варіантів подальшого існування закладів охорони здоров’ я, які не увійдуть до спроможної мережі. Міністр запевнив, що медичні заклади, які не увійдуть до спроможної мережі, і надалі будуть контрактуватися НСЗУ, а матеріально-технічне забезпечення таких закладів, оплата комунальних послуг здійснюватиметься лише за рахунок коштів власників лікарень. Ні в якому разі не йде мова про закриття лікарень, а навпаки реформування відбувається задля доступності для населення базових медичних послуг та покращення якості надання медичних послуг, пише заступник голови Липоводолинської селищної ради Ольга Хижняк.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору