Науковий фестиваль: Анастасія Нехань з призовим місцем

Громада, Освіта 17:28, 28.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

14-17 травня тривав наймасштабніший всеукраїнський освітній захід весни 2021 – фінальний етап Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. У заході взяли участь понад 100 000 дітей з усієї України. До фіналу дійшли 1100 учасників з найкращими дослідницькими проєктами. ІІІ етап Конкурсу-захисту відбувався дистанційно, то ж експерти і конкурсанти спілкувалися через Zoom. Майже 300 членів журі оцінювали дослідницькі проєкти та знання учасників упродовж двох днів: під час постерного захисту дослідницьких проєктів і наукової конференції.

Роменщину на цьому грандіозному фестивалі науки представляли 4 слухачі Роменської Малої академії наук учнівської молоді: НЕХАНЬ Анастасія, слухач наукової секції англійської мови (кер. А. Харченко) з дослідницьким проєктом «Лінгвостилістичні особливості сучасного англомовного соціально-рекламного дискурсу проблем булінгу в шкільному середовищі»; МЕЛЬНИК Дмитро, слухач наукової секції історії України (кер. Ю. Шульга) з дослідницьким проєктом «Місто Ромни під час Першої російської революції 1905-1907 рр.»; БРАТАШ Людмила, слухач наукової секції правознавства (кер. В. Мицик) з дослідницьким проєктом «Правові основи взаємодії Національної поліції України з громадськістю в правоохоронній діяльності»; СІЛЬЧЕНКО Олексій, слухач наукової секції прикладного програмування (кер. С. Хоменко) з дослідницьким проєктом «Програмне забезпечення «ГраЧ»».

За результатами участі у 3 турах Конкурсу (заочне оцінювання, постерний захист науково-дослідницьких робіт та наукова конференція) НЕХАНЬ Анастасія виборола ІІІ місце у науковій секції англійської мови. МЕЛЬНИК Дмитро, БРАТАШ Людмила та СІЛЬЧЕНКО Олексій стали фіналістами Конкурсу-захисту МАН.

Чотири дні драйву і боротьби, десятки нових знайомств та унікальних історій, безліч сердець, закоханих у науку, – це фінал конкурсу-захисту МАН. Учасників вітали науковці світового рівня, переможців на церемонії закриття фіналу оголошував зірковий гість – Сергій ПРИТУЛА.

Конкурс-захист МАН – це більше, ніж всеукраїнське змагання. Участь у ньому – це крок на шляху до світової наукової спільноти. Пишаємося юними науковцями Роменщини, бажаємо примножувати наукові звершення на благо Батьківщини!

Сайт Роменської міськради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору