«Не палити – прикопувати»: на сесії Роменської міської ради говорили про утилізацію сміття

Влада, Місто 11:47, 12.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Це стосується не побутового сміття, а природного: листя, гілки, суха трава і т.д.

Питання весняного прибирання та незаконного спалювання листя у приватному секторі міста на сесії Роменської міської ради підняла депутат Роменської міської ради Юлія Шпота.

Згадуючи попередні роки, весняної пори, люди масово палять листя, а все місто – тоне в димі. Хоча це незаконно.

«Все, що буде винесено на вулицю – приберемо: гілки – на щепу, листя – гнити… Але це стосується прибудинкових територій, а не приватного сектору. Якщо дозволимо все виносити на вулицю, то потонемо у смітті. Поки що треба прикопувати», – прокоментував Роменський міський голова Олег Стогній.

Депутат Роменської міської ради Іван Зубан запропонував повернути на вулиці міста інспекторів, які б контролювали дотримання правил благоустрою в м. Ромни. І відповідно – слідкувати та штрафувати порушників.

«Поки не будемо карати, будемо палити», – додав він.

Разом з тим розглянули багато пропозицій, як же вирішити таке питання. Батогом чи пряником: відновити роботу іспекторів, які будуть штрафувати, залучити поліцію чи розробити схему вивозу природного сміття в приватному секторі, залучивши КП «Комбінат комунальних підприємств» РМР.

«Перед тим, як контролювати, треба дати їм змогу кудись його подіти», – висловився директор КП «Комбінат комунальних підприємств» РМР Володимир Безручко.

Поки що питання утилізації природного сміття у Роменській ОТГ залишилося відкритим. Але депутати візьмуть його на опрацювання.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору