Недригайлівська громада не затвердила кошти на співфінансування з державною субвенцією – наступного року грошей можуть не отримати

 Поділитися

Поділитися в

Таку позицію висловив голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

На реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році для Сумської області розподілено кошти субвенції в сумі 39,989 млн гривень для реалізації 25 проектів на умовах співфінансування.

Проекти реалізуються за такими напрямами: «Встановлення автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення» – 4 проекти; «Капітальний ремонт харчоблоку» – 2 проекти; «Формування безпечного освітнього середовища» (придбання обладнання для харчоблоків) – 2 проекти; «Проведення реконструкції та капітального ремонту будівель (їх частин), споруд закладів загальної середньої освіти» – 5 проектів; «Формування нового освітнього простору» (придбання лінгафонних кабінетів, кабінетів природничо-математичного напряму, STEM-лабораторії і технологічного обладнання для актової зали) – 12 проектів.

«По 5 об’єктах не затверджено кошти для співфінансування (Недригайлівська селищна, Ворожбянська міська, Садівська сільська територіальні громади)», – повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова.

То ж, губернатор наголосив, що голови територіальних громад мають забезпечити реалізацію проектів «Спроможна школа для кращих результатів» та освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам до кінця 2021 року.

«Я вже сьогодні бачу, як щодо цієї субвенції, так і щодо коштів ДФРР, що тендерні процедури відбуваються по кілька разів, і кошти не освоюються. Так немає бути. Тому я наполягаю і підкреслюю: громади Сумщини, які не зможуть вчасно і якісно освоїти державні кошти, не отримають державне фінансування наступного року», – сказав Дмитро Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору