Недригайлівські депутати відсторонили голову громади Костянтина Волкова, обрали нового «в.о.» і нарешті прийняли бюджет 2023

Влада 08:56, 3.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли вчора, 2 травня, на сесії недригайлівські депутати достроково припинили повноваження Костянтина Волкова та усіх членів виконкому. Заразом припинили повноваження і секретаря ради, обравши нового Аллу Подпрятову, яка й виконуватиме обов’язки голови громади. Також нарешті прийняли бюджет громади на 2023 рік, повідомляє газета «Голос Посулля».

Як зазначає видання, «такого як сьогодні в Недригайлові не було в жодній громаді України». Отож, вчора нарешті закрили сесію, яка триває ще з літа минулого року.

У Недригайлівській громаді 26 депутатів. «За» припинення повноважень голови таємним чином проголосував 21 депутат, 3 – «проти». А потрібно не менше 2/3 від загального складу ради, тобто 18 голосів.

За припинення повноважень серетаря ради «за» проголосувало – 17, «проти» – 4. А потрібно ½ від загального складу ради, тобто 14 голосів.

І вже потім таємним голосуванням депутати обрали нового секретаря Недригайлівської селищної ради Аллу Подпрятову. 18 – «за», 1 – «проти».

Потім депутати прийняли рішення про скасування повноважень членів виконкому Недригайлівської селищної ради. Новий персональний склад буде затверджений на наступній сесії.

«І наостанок депутати одноголосно прийняли таки бюджет Недригайлівської громади на 2023 рік. Усі 20 присутніх на сесії депутатів проголосували «за» бюджет. Фінансовий план громади доповнили такими змінами: поки що майже вдвічі зменшили фонд заробітної плати апарату селищної ради; передбачили 600 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво бомбосховища для Тернівської школи. Додаткові зміни будуть внесені на наступній сесії», – повідомляє «Голос Посулля».

Депутати Недригайлівської селищної ради вирішили закрити 12 сесію, а велику кількість питань, що були в її порядку денному, перенесли на наступну 13 сесію, що відбудеться невдовзі.

Оскільки на початок 19 години вже не було можливості увімкнути аудіоапаратуру залу засідань, то Гімн України депутати проспівали самі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору