Недригайлівські поліцейські удосконалили свої знання з домедичної допомоги

Медицина, Поліція 15:22, 28.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Нині в умовах воєнного стану ймовірність отримання поранень громадянами, або ж самими правоохоронцями, зростає вдвічі. Тож, головне завдання кожного поліцейського – до приїзду медиків надати постраждалому вчасну та кваліфіковану домедичну допомогу.

Так, на заняття до співробітників відділення поліції № 1 (с. Недригайлів) Роменського районного відділу поліції завітав фельдшер бригади екстренної медичної допомоги Недригайлова Олександр Гордієнко. Який під час свого виступу розповів присутнім про різні види поранень та травмувань. Це переломи кінцівок, різні види кровотеч, ушкодження хребта та голови.

Під час виступу фахівець звернув увагу й на отримання поранень характерних в умовах війни. Він наглядно показав, як правильно накласти турнікет і пов’язку, як зупинити кровотечу, як транспортувати поранених, та головне, як надати першу домедичну допомогу, аби не зашкодити потерпілому.

 

Зокрема під час навчань співробітниками сектору кадрового забезпечення з особовим складом відділу поліції було проведено й заняття з вогневої підготовки.

По завершенню заходу правоохоронці подякували медику за змістовну та корисну інформацію.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору