Недригайлівський ФК «Олімпік» в «суху» обіграв липоволинський «Агро»

Спорт 12:33, 25.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про впевнену перемогу недригайлівської команди в Кубку Роменського району з футболу повідомляють на сторінці ФК «Олімпік» Недригайлів.

23 травня у Недригайлові на стадіоні «Колос» відбувся матч-відповідь, де ФК «Олімпік» переміг ФК Агро з Липової Долини. Рахунок – 7:0.

«Гра повністю пройшла за переваги господарів. В першому таймі гості мали лиш один гольовий момент на початку матчу, який реалізувати не змогли. Відразу після цього недригайлівці повністю взяли гру під контроль, почавши створювати гольові моменти один за одним. На відміну від першого матчу, цього реалізація в гравців ФК Олімпік була кращою, що і втілилася в п’ять забитих м’ячів в першій половині зустрічі. Могло бути і більше, але в декількох епізодах гостей врятував воротар“, – пишуть на сторінці ФК «Олімпік» Недригайлів.

Голи на рахунку Акімова Ростислава та по два м’ячі забили Синявський Андрій та Власенко Антон.

У другому таймі, розслабившись, господарі отримали декілька небезпечних ударів по своїх воротах, з якими вдало справився воротар недригайлівців. З реалізацією моментів в недригайлівців в другій половині було гірше, ніж в першому, але два м’ячі таки побували у воротах гостей.

Голи на рахунку Тесленка Богдана та Левченка Дениса.

Тож, 10:0 за підсумками двоматчевої дуелі та прохід до наступного раунду кубку.

Гравці «Олімпіка» присвятили свою перемогу “ветерану” команди Кізенку В’ячеславу, який цього дня святкував день народження!

За фінансову підтримку команда ФК Олімпік вдячна депутату Сумської обласної ради Постілу Петру Івановичу.

Склад команди «Олімпік»: Рижков Віт. – Щербаченко, Свириденко, Мікулінцев (Рижков Вал.), Берко (Заїка) – Левченко, Акімов К., Тесленко – Синявський (Строколіс), Власенко, Акімов Р. (Псарьов С.).

Голи: Синявський(2), Власенко(2), Акімов Р., Левченко, Тесленко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.