Недригайлівський краєзнавчий музей відсвяткував 15-річний ювілей + ФОТО

Громада, Дата, Історія 11:19, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Минулої суботи відбулися урочисті заходи з нагоди 15-річчя Недригайлівського краєзнавчого музею.

«Бажаю вам безмежного здоров’я, натхнення у роботі, цікавих артефактів та експонатів, вдячних відвідувачів. Завдяки вашій кропіткій роботі, ми маємо можливість постійно пізнавати безмежну силу культури рідної Недригайлівщини», – привітав музейників голова Недригайлівської громади Костянтин Волков.

Очільник громади вручив найактивнішим краєзнавцям та історикам грамоти виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради за особистий вагомий внесок у розбудову музейної справи, збереження історико-культурної спадщини українського народу та з нагоди 15-річчя заснування Недригайлівського краєзнавчого музею-філії заповідника “Посулля”.

Також зі святом слова, подарунками, високою відзнакою та почесними грамотами музейників вітали депутат Сумської обласної ради Віра Лаврик, директор Державного історико-краєзнавчого заповідника “Посулля” Володимир Панченко, директор ТОВ “Редакція газети “Голос Посулля” Ігор Скрипченко та земляки, які люблять рідний край.

Присутні переглянули короткометражний фільм про діяльність музею, мали змогу поспілкуватися у теплій та дружній атмосфері.

Директор Недригайлівського краєзнавчого музею Іван Абаровський подякував гостям за вітання та запросив до подальшої плідної співпраці.

За повідомленням сайту Недригайлівської громади

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору