Недригайлівський «Олімпік» переміг семенівську «Вікторію»

Спорт 11:24, 8.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Минулої неділі на недригайлівському стадіоні «Колос» місцевий «Олімпік» переміг «Вікторію» (Семенівка) в другому турі чемпіонату Роменського району з рахунком 6:2.

Початок матчу, як уже зазвичай для господарів, розпочався досить сумбурно і, навіть, з певною ігровою перевагою гостей. Але вже з п’ятнадцятої хвилини недригайлівці взяли гру повністю під свій контроль та розпочали створювати гольові моменти один за одним. Перший м’яч забили господарі після класної передачі з флангу у виконанні Тесленка Богдана на голову Антону Власенку, який поцілив в дальній кут воріт гостей.

Другий м’яч був забитий після штрафного у виконанні того ж таки Богдана Тесленка. Після його удару воротар гостей невдало відбив м’яч перед собою і першим на добиванні виявився Левченко Денис, який елегантно «підсік» м’яч над голкіпером.

До розгромного результату довів рахунок Синявський Андрій, який злету пробив по воротах, після класної навісної передачі Акімова Ростислава. Перший тайм 3:0.

Другий тайм розпочався з кількох гольових моментів недригайлівців, але десь підвела реалізація, десь врятував воротар, а одного разу з пустих воріт виніс захисник. Але згодом, після однієї з нечисленних атак гостей, господарі перехопили м’яч та вибігли в контратаку, після передачі Тесленка Богдана, Власенко Антон вийшов майже віч на віч з воротарем та холоднокровно переграв його. Далі буде ще один «гольовий тандем» від цих гравців. Тож в підсумку для Антона хет-трик в матчі, а в Богдана «асистентський покер». Останній же гол недригайлівців на рахунку Щербаченка Вадима, який прийняв передачу у штрафному майданчику від Строколіса Юрія, прибравши на замаху захисника, «розстріляв» ворота суперника.

На останніх хвилинах недригайлівці, розслабившись, пропустили дві гольові атаки гравців Вікторії.

Тож в підсумку, впевнена перемога Олімпіка 6:2.

Склад: Арістархов (Рижков) – Щербаченко, Свириденко, Мікулінцев (Заїка), Берко (Пелипенко) – Акімов К., Левченко, Тесленко (Псарьов С.) – Власенко (Строколіс), Синявський (Ковтун), Акімов Р.