Немає старших класів: деякі роменські школи стануть гімназіями

Суспільство 14:09, 18.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 17 серпня, на нараді у Роменській міській раді начальник відділу освіти Ірина Івницька поінформувала про те, як проходить оптимізація  освітніх закладів громади.

Директору ДЮСШ ім. П. Калнишевського рекомендували вивчити питання відкриття нових відділень та закрити відділення футболу і легкої атлетики, які працюють у ДЮСШ ім. Віктора Гречаного.

Також було вивчено питання пониження ступеню шкіл, у яких немає або у наступному році не буде 10-11-х класів. Через те, що у Коржівській школі немає 10 і 11 класу, її пропонують реорганізувати у заклад І-ІІ ступенів-гімназію уже цього року.

Плавинищенський ліцей згідно статуту має три ланки, але у 2020-2021 навчальному році у закладі немає старшої ланки. Тому пропонують реорганізувати ліцей у гімназію.

Бацманівський НВК має 57 учнів. У 2020-2021 навчальному році із 11 класу випустилось 5 учнів. У 9 і 10 класах учнів немає. Тому у наступному навчальному році старшої ланки взагалі немає. Отож, цей заклад також хочуть перевести у ряд гімназії з дошкільним відділенням.

Підготовка відповідних проектів рішень щодо трансформації вищезгаданих закладів була призупинена у зв’язку із відсутністю затвердженого Кабінетом Міністрів України Положення про ліцей.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору