«Непереможна Україна» – літератори Роменщини презентували нову збірку

 Поділитися

Поділитися в

У центральній міській бібліотеці для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича відбулася непересічна подія – презентація шостої колективної збірки «Непереможна Україна».

Книга об’єднала творчі доробки 20 поетів і прозаїків Роменщини, які є членами літературного об’єднання «Обрії». Видання вміщує як твори авторів, які вже здобули визнання, так і поетів-початківців. Сьогодні війна змінила життя багатьох людей. Події, що відбуваються в Україні, вплинули й на літературу. Поети знаходять нові слова, рядки, вірші, щоб розповісти про ці події. У новій книзі «Непереможна Україна» знайшли своє віддзеркалення віра у світле майбутнє та незламність українського народу, мрії про мир та тривога за долю Батьківщини.

Враженнями від роботи над оформленням збірки й підготовкою її до друку поділилася у своєму аудіо-запису керівник літературного об’єднання «Обрії» Людмила ГРИЦАЙ та висловила надію на як найшвидше повернення на Батьківщину.

З теплими словами привітання до всіх присутніх звернулася заступник керівника літературного об’єднання Людмила КРАНГА.

Хвилюючих емоцій до атмосфери заходу додав відео виступ наймолодшого учасника Артемія ГРИЦАЯ.

Під час презентації присутні мали змогу почути нові вірші членів літературного об’єднання у авторському виконанні.

Власними почуттями й асоціаціями від зустрічі поділилися Світлана ШУРХАЛО, Софія СТРЕЛЬЧЕНКО, Григорій ДІБРОВА, Віктор СТРЕЛЬЧЕНКО. Вони висловили захоплення поетичним талантом «обрійчан» та їх незупинним бажанням перетворити світ на краще. Дуже добре та гармонійно вписалися у сценарій свята пісні у виконанні дуету «Сенс» у складі Тетяни МОЧАКОВОЇ та Людмили ГОРПИНЧЕНКО.

Ведучі подякували літераторам за чудову поезію та за подаровані бібліотеці збірки. Захід залишив після себе багато теплих і приємних вражень.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору