Незабаром у Липоводолинській громаді стартує послуга “Мобільний офіс”

Громада, Послуги 12:03, 18.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сервіс “Мобільний офіс” створений для безбар’єрного надання адміністративних послуг для людей з інвалідністю, маломобільних груп населення та жителів віддалених населених пунктів громади. “Офіс у валізі” відрізняється своєю доступністю, швидкістю та зручністю, адже укомплектований необхідними технічними засобами: комп’ютерним пристроєм-трансформером з бездротовим маніпулятором, принтером, USB-хабом, сканером, відеокамерою, WiFi роутером та зчитувачем ID-карток.

Липоводолинська територіальна громада отримала “Мобільний офіс” в рамках проєкту “Програма ЄС Міцні Регіони — Спеціальна програма підтримки України”, що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Розпорядженням Липоводолинської селищної ради від 08.03.2023 року утворено пересувне віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП із застосуванням автоматизованого портативного комплексу “Мобільний офіс” та затверджено Порядок надання адміністративних послуг за сервісом “Мобільний адміністратор”. Відповідно до Порядку дія сервісу розповсюджується на жителів Липоводолинської територіальної громади, які досягли 80-річного віку; осіб з інвалідністю 1 групи; осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватися, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах селища та осіб, які мають статус внутрішньо переміщеної особи.

Перелік доступних адміністративних послуг передбачає реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання, видачу довідок, надання земельних послуг та послуг соціального характеру, вклеювання фото до паспорта громадянина України у формі книжечки, а також реєстрацію земельних ділянок/житла.

Як скористатися послугою?

Крок 1. Представник людини, якій необхідно отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг чи старостинського округу (залежно від того, де проживає заявник). Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник. Ця людина має надати підтверджуючі документи, що особа, яку він/вона представляє, підпадає під категорії громадян, яким може надаватися така послуга. Це може бути паспорт громадянина України, посвідчення особи з інвалідністю, довідка з медичного закладу.

Крок 2. Працівник ЦНАП чи віддаленого робочого місця в старостинському окрузі надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги. Для уникнення неточностей чи розбіжностей рекомендуємо представнику показати оригінали інших документів особи, необхідних для отримання адміністративної послуги.

Крок 3. Якщо всі документи в порядку, представник оплачує послугу (якщо послуга платна і передбачає стягнення адміністративного збору!!!).

Крок 4. Адміністратор ЦНАП узгоджує дату та час здійснення виїзного прийому, уточнює адресу заявника, виїжджає за місцем проживання клієнта з “Мобільним кейсом” та надає адміністративну послугу.

Надання адміністративних послуг із застосуванням “Мобільного офісу” буде доступним у травні 2023 року.

Закликаємо бути турботливими синами, доньками, сусідами і дізнатись у ваших літніх батьків, родичів, сусідів, чи не потрібно їм отримати адміністративну послугу вдома!! Не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити кращим життя близьких людей.

За додатковими консультаціями звертайтеся в Центр надання адміністративних послуг за адресою: смт Липова Долина, вул. Полтавська, 17. Контактний телефон: 0995247469, електронна пошта — cnap.ldol@ukr.net.

За повідомленням Центру надання адміністративних послуг Липоводолинської ТГ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору