Новорічні свята родина погорільців з Коровинець відзначатиме в новому будинку

 Поділитися

Поділитися в

Нове житло для родини Буханець придбали за спонсорські кошти. Також, за словами заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Медвідь, у облдержадміністрації розглянуть можливість виділити матеріальну допомогу родині на покращення житлових умов. Це питання піднімуть на першому в новому році засіданні робочої групи з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Сумської області, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це повідомляють на сайті Сумської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що родину Буханець із Коровинців нещодавно спіткала страшна біда – внаслідок пожежі згоріла їхня оселя і все майно. Без житла, коштів, документів, одягу і будь-яких засобів для існування залишилася велика родина – 14 дітей та 9 дорослих.

На горе відгукнулися всі небайдужі не лише із села, а й із району та області. Було організовано збір всього необхідного, щоб підтримати родину. Люди, колективи та підприємці активно долучилися до організації допомоги погорільцям, ділилися необхідними речами – від продуктів харчування, до одягу, речей повсякденного вжитку та побутової техніки. Зокрема, громадська організація «Дар» забезпечила сім’ю меблями: ліжками, столами, стільцями, партами тощо.

Наразі родина забезпечена всім необхідним для проживанн, освоюється в новому будинку. Діти відвідують навчальні заклади, ведеться робота з відновлення документів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору