Новий директор «Міськводоканалу» пропрацював лише тиждень: його звільнили, працівники – проти

 Поділитися

Поділитися в

Нам надійшов лист від працівників КП «Міськводоканал» РМР, які просять оприлюднити його і звертаються до голови Роменської військової адміністрації Дениса Ващенка. Виявляється, що новий директор підприємства Андрій Годухін, якого призначили всього тиждень тому, вже «екс». Сьогодні його уже звільнили і, як стверджують у листі, за вказівкою голови Роменської міської ради Олега Стогнія. А все тому, що не захотів зменшити зарплату своїм працівникам.

Повний текст листа: «Шановний голова Роменської районної військової адміністрації. Звертаються до вас працівники КП «Міськводоканал» РМР за допомогою відстояти нашого директора Андрія Юрійовича Годухіна, який був звільнений сьогодні в кінці дня за вказівкою міського голови Стогнія. Пропрацювавши всього-на-всього тиждень, не ввійшовши в курс своєї справи, він отримав вказівку від Стогнія – зменшити зарплату всім працівникам підприємства, не надавши для цього аргументів.

Андрій Юрійович вирішив повідомити колектив та зібрав загальні збори, запросивши міського голову для роз’яснення цієї ситуації. Стогній ігнорував цей запит та визвав директора до себе і звільнив Андрія Юрійовича Годухіна за невиконання його вказівки.

Працівники просять Вас відстояти нашого директора, порядну людину, яка була вибрана на конкурсній основі, але не задовольняла інтереси самого міського голови.

Складається таке враження, що до нас повертаються лихі «дев’яності». Просимо Вас посприяти у вирішенні цього питання, або вказати, куди надіслати колективний запит. Завчасно дякуємо».

Ось так викладає суть проблеми колектив КП «Міськводоканал» РМР, який, до речі, вже понад три місяці без постійного керівництва.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору