Новий голова Сумської ОДА провів першу робочу нараду

Влада, Суспільство 13:36, 30.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Очільники профільних департаментів та управлінь доповідали Дмитру Живицькому про поточний стан справ в окремих галузях та отримали відповідні доручення, – пише Сумські дебати.

Начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО розповів, зокрема, про заповнюваність ліжок та забезпечення їх киснем в лікарнях «першої хвилі»; укладання контрактів закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на COVID-19, з НСЗУ на 3-4 квартал; виплату зарплат лікарям, проведення вакцинації.

Дмитро Живицький детально цікавився питаннями щодо стану реалізації проектів на об’єктах соціальної інфраструктури: школах, дитячих садочках, медичних закладах, ЦНАПах, об’єктах культурного та спортивного призначення, в тому числі стану використання коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Також доповідали про стан готовності приймальних відділень до відкриття з урахуванням введеного в експлуатацію обладнання та отримання ліцензій Державної інспекції ядерного регулювання України; забезпечення доступності закладів охорони здоров’я для людей з інвалідністю тощо

Директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА доповіла про запровадження нової системи здорового харчування в закладах середньої освіти.

Директор Департаменту розвитку інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО повідомив про стан ремонтних та будівельних робіт на державних дорогах місцевого значення.

Особливу увагу Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ приділив питанням реалізації проекту зі спорудження важливих об’єктів, будівництво або реконструкція яких здійснюється в рамках підготовки до відзначення 30-ї pічниці незалежності України.

«Усі структурні підрозділи облдержадміністрації мають працювати злагоджено та ефективно, як єдиний механізм, – наголосив Дмитро Живицький на завершення наради. – Ми маємо робити все необхідне, щоб поставлені Президентом України Володимиром Зеленським та Урядом завдання були виконані».

Нагадаємо, вчора попередній голова Сумської ОДА Василь Хома провів “прощальну” пресконференцію, де прокоментував своє звільнення з посади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору