Новий наступ рф може бути на будь-якому напрямку – Зеленський

Війна, Влада 09:35, 23.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Президент України Володимир Зеленський заявив, що новий наступ російської федерації може бути на будь-якому напрямку.

Про це він розповів в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD. Він відзначив, що між світосприйняттям України та росії зараз велика прірва, оскільки Путін думає, де наступати, а українці – де захищатися.

“Путін відправляє помирати на війну сотні тисяч людей. Чужих. Його діти не воюють, його діти не помирають, його діти не страждають. А де його діти і онуки? Вони не воюють, не вміють стріляти, то може вони на Донбасі?Підтримують там, як він каже, бідних людей, яких ображають? Чи вони на окупованих територіях України, у Криму, стоять на сторожі порядку? Думаю, що ні. Ми їх не знайдемо з вами. І після війни, і далі. Ці люди будуть жити. Ціна цієї війни – це чужі жертви, не президента рф”, – сказав Зеленський.

Він відзначив, що російський президент продовжує ставити задачі на фронті, попри загибель великої кількості людей щодня.

“Наступ може бути з будь-якого боку. Наступ може бути на Півдні чи Сході. Він же ставив за мету вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей. Оці постійні задачі, сотні, тисячі людей щодня гинуть, а він все одно ставить ці задачі”, – додав Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору