Новий штам коронавірусу більше вражає молодь Сум

Медицина 13:06, 15.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15-го березня, на щотижневій оперативній нараді у Сумській міськраді начальник міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила, що новий штам коронавірусної інфекції більше вражає молоде населення.

“Збільшилася захворюваність серед осіб більш молодого віку, серед дитячого населення. До 5% бар’єру у нас наближається летальність серед більш молодого населення. Також сьогодні агресивний перебіг хвороби, це ми бачимо з інформації щодо осіб, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, а особливо на ШВЛ. Якщо взяти статистику, то на сьогоднішній день, враховуючи дані з закладів обласного підпорядкування, то ми маємо 12 осіб, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії на штучній вентиляції легенів. Таких показників у нас восени не було, такої кількості”, – зазначила Чумаченко.

Нагадаємо, на початку березня фахівці підтвердили наявність так званого британського штаму коронавірусу на території України. Одна із особливостей цього штаму – здатність швидше передаватися від людини до людини.

 

The Sumy Post

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору