Обмін досвідом у «трикутнику» громад: різні території, спільні проблеми + ФОТО

Влада, Громада, Досвід 17:03, 18.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках навчального візиту: «Ефективні місцеві практики в сфері залучення громадян до створення та реалізації планів місцевого розвитку» до Роменської міської територіальної громади завітали голови громад Луганської та Донецької областей.

Зустрічав делегацію у с. Пустовійтівка заступник міського голови Вячеслав Оврамець, який ознайомив гостей з досягненнями Пустовійтівського старостинського округу та матеріально-технічною базою Герасимівської ЗОШ, після чого голови громад зустрілись у Ромнах  з міським головою Олегом Стогнієм.

На початку зустрічі очільник громади подякував присутнім за їх активну позицію та бажання обмінюватися досвідом, закликав не обмежуватися цією зустріччю та продовжувати спілкування й надалі. Після короткої презентації нашої громади, її здобутків за останні півроку та планів на майбутнє перейшли до формату запитань-відповідей.

Учасники зустрічі цікавились процесом розробки Стратегії розвитку Роменської громади, успішною роботою Центру надання адміністративних послуг, особливо вразила кількість адміністративних послуг, що надаються; збереженням комунальних підприємств та  робочих місць в населених пунктах, що прєдналися до м. Ромни. Усі погодилися, що найбільше заважає розвитку нестача бюджетних коштів, а також законодавчі перепони та політичні суперечки.

І на завершення робочої зустрічі голови громад на чолі з міським головою Олегом Стогнієм поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка та ознайомились з роботою ПрАТ «Компанія Кобзаренка».

Роменська міська рада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору