Очільник поліції області відвідав Роменщину

Поліція 17:26, 31.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій Чиж завітав до Роменського районного відділу поліції аби перевірити роботу підрозділу, умови служби поліцейських та нагородити кращих працівників поліції району.

Спочатку керівник поліції області оглянув кабінети правоохоронців, проінспектував роботу чергової частини, поспілкувався з особовим складом та перевірив штрафмайданчик.

Після чого відбулася робоча нарада, у ході якої Сергій Чиж нагородив подяками, почесними грамотами та цінними подарунками кращих співробітників підрозділу за успішне й сумлінне виконання службового обов’язку, відданість Присязі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони прав та свобод людини, підтримання публічної безпеки і порядку, високі особисті досягнення в службовій діяльності та професійні здобутки, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій поліції.

«Ми – це єдиний колектив, що працює на своїй рідній землі заради батьків, дітей та всіх громадян нашої країни. Саме тому нам необхідно тримати позиції, допомагати один одному, працювати не рахуючись із власним часом. Дякую вам за гідну службу по забезпеченню правопорядку на території району. Так тримати!», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій Чиж.

 

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору