Очільник поліції області з робочим візитом відвідав Роменщину + ФОТО

Поліція 12:08, 26.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Петро Токар спільно зі своїм заступником Максимом Калатуром відвідали Роменський районний відділ поліції, відділення поліції № 1 (с. Недригайлів), сектор поліцейської діяльності № 1 (с. Липова Долина) з метою перевірки умов, в яких працює підрозділ.

Під час візиту Петро Токар проінспектував адмінбудівлі підрозділів поліції, майданчики для тимчасового зберігання транспортних засобів, бокси в яких зберігаються службові авто, приміщення для укриття.

Після чого начальник ГУНП провів нараду із керівництвом підпорядкованих підрозділів поліції. Заслухавши доповіді керівників та заступників, дав принципову оцінку їх роботі. Крім того, було обговорено шляхи покращення подальшої роботи з метою підвищення довіри населення до поліції.

 

Очільник поліції області також поспілкувався і з особовим складом та наголосив на безумовному дотриманні дисципліни та законності, як на службі, так і в позаробочий час. Також звернув увагу поліцейських на необхідність забезпечення публічного порядку на територіях обслуговування, виявленні, розкритті та розслідуванні кримінальних правопорушень, насамперед тяжких, особливо тяжких, резонансних. Поряд із цим, наголосив на необхідності користуватися боді-камерами у службовій діяльності.

Крім того, для підрозділу кримінальної поліції Роменського районного відділу поліції Петро Токар передав ключі від нового службового автомобіля, який допоможе у подальшій роботі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору